رفتن به محتوای اصلی
تخفیف 10 درصدی برای سفارش های بالای 200.000 هزار تومان | کد تخفیف: off10

خشکشویی پتو نیازی است که در بسیاری از موارد کمتر به آن توجه شده است. امروزه کمتر کسی را می توان یافت که از پتو برای خواب خود استفاده نکند، و به همین دلیل خدمات خشکشویی نیازی مهم تلقی شده است. استفاده ازاین خدمات می تواند بسیاری از مشکلات مردم را برای شستشوی آن از بین ببرد. پتو با وزنی بسیار بالا و حجم زیاد، در منزل قابلیت شستشو ندارد و لذا با یک خشکشویی می توان آن را تمیز نمود.

اولین نکته خشکشویی پتو، جنس آن است!

در گذشته اغلب پتوها از چنس پنه بوده اما امروزه بیشتر پتو ها تلفیقی از نخ پنبه، اکرولیک، پلی استر و ترکیبات دیگری هستند. جنس پتو نشان از بافت و مقاومت آن دارد. به گونه از که اگر بدون شناخت از جنس، اقدام به شستشوی آن کنید، به احتمال زیاد به بافت آن آسیب می رسانید. این نکته خشکشویی، از نکاتی است که خشکشویی های معتبر نه تنها آن را می دانند، بلکه این موضوع را سرلوحه فعالیت های خود نیز قرار می دهند.

 اهمیت رنگ پتو در خشکشویی

همه ما در خانه هایمان هنگام شستشوی انواع منسوجات آن ها را براساس رنگ از یکدیگر تفکیک می کنیم. رعایت این نکته در خشکشویی ها با دید تخصصی تر انجام می شود. چرا که تفکیک رنگ ها قبل از شستشو مانع از آسیب به رنگ پتو و منسوجات دیگر می شود.

تاثیر وزن پتو در روند شستن پتو 

حتما با در دست گرفتن پتو های مختلف، وزن های مختلف آن ها را احساس کرده اید؛ وزن های مختلف انواع پتو در روند شستشوی آن ها تاثیر می گذارند. همانطور که می دانید بعضی پتو ها دو لایه و بعضی تک لایه هستند. پتوهای دولایه که اغلب در فصل های سردتر سال استفاده می شوند، روند شستشوی پیچیده تری از پتو ها تک لایه دارند. بدین ترتیب وزن پتو همچنین لایه های پتو نیز از مهم ترین نکته های شستشو پتو است که  خشکشویی  این نکته را ملاک کار خود قرار می دهد.

درخواست و انجام خدمات خشکشویی در کوتاه ترین زمان

 محلول شستشوی پتو

واش سرویس  بعد از بررسی های انجام شده در رابطه با رنگ و جنس پتو، محلول مناسب را برای شستشوی آن انتخاب می کند. محلول ها معمولا به گونه ای انتخاب می شوند. که نه خیلی رقیق و نه خیلی غلیظ باشند. چرا که غلظت بالا سبب آسیب به رنگ و بافت پتو می شود. و غلظت کم، پتو را آن گونه که باید، تمیز نمی کند.

قیمت خشکشویی پتو

قیمت شستشوی پتو در واش سرویس  بسته به سایز آن (یک نفره یا دونفره) متغیر است. تلاش ما در خشکشویی این است تا بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی انجام دهیم. شما می توانید قیمت شستشو را در صفحه قیمت خشکشویی ببینید.

لکه گیری پتو

اگر غیر از آلودگی های پتو، لکه ای خاص روی آن وجود دارد، بهتر است آن را هنگام تحویل به کارکنان خشکشویی اطلاع دهید. و از آن ها بخواهید درصدد رفع لکه برآیند. چرا که تعداد بالای سفارشات در مراکز شستشو گاهی سبب می شود، بعضی از لکه ها دیده نشود. از این رو پتو تنها روند شستشو را طی می کند. این موضوع در حالی است که درصورت وجود لکه ابتدا باید لکه گیری شود. و بعد از آن وارد لباسشویی صنعتی شود. توجه داشته باشید که این مورد از مهترین نکته های خشکشویی است، از این رو درصورت وجود لکه، حتما آن را با کارکنان ما  درمیان بگذارید.

 تجهیزات خشکشویی برای شستن پتو به صورتی انجام می شود؟

مهم ترین نکته در مراکز شستشو، تجهزات یک خشکشویی است. واش سرویس تجهیزات حرفه ای و البته در تعداد بالا دارند. هنگامی که تجهیزات حرفه ای آن هم به اندازه کافی وجود دارد، منسوجات از جمله پتو ها با دقت بیشتری تفکیک می شوند. و تعداد دور چرخش لباسشویی همچنین روند خشک کردن در لباسشویی با دقت بهتر و البته بدون آسیب انجام می شود. و شما می توانید با اطمنیان کامل برای ثبت سفارش با ما در تماس باشید.

حمل و نقل پتو

اگر حمل و نقل پتو و دیگر منسوجات برای شما مشکل است، بهتر است به خدمات حمل و نقل خشکشویی ها دقت داشته باشید. چرا که تعداد اندکی از مراکز شستشوی معتبر برای رفاه حال مشتریان خود، در کنار شستشوی بی نظیر، خدمات حمل و نقل را نیز ارائه می دهند. از آن جا که پتو از منسوجات بزرگ و سنگین محسوب می شود و حمل و نقل توسط خود افراد سخت است.

مدت زمان تحویل پتو

برای آن که پتوی خود را به خشکشویی بسپارید، بهتر است از مدت زمان روند شستشو و تحویل آن با خبر شوید. این نکته در خشکشویی، زمانی کمک می کند که شما وقت کافی برای صبر کردن ندارید. از این رو حتما زمان تحویل را قبل از سپردن منسوجات خود به خشکشویی جویا شوید.

سایر خدمات خشکشویی واش سرویس
برگشت به بالا