رفتن به محتوای اصلی
تخفیف 10 درصدی برای سفارش های بالای 200.000 هزار تومان | کد تخفیف: off10
خشکشویی لباس

خدمات خشکشویی ارزان در تهران

واش سرویس یک سرویس خدمات آنلاین خشکشویی ارزان در تهران است است که خدمات خود را در تهران ارائه می دهد. شما می تواندید با ثبت سفارش خود در وبسایت واش سرویس و یا تماس با ما سفارش خود را ثبت نمایید و پیک واش سرویس به محل شما اعزام شود. با توجه به شیوع کرونا واش سرویس بهترین انتخاب برای کاهش رف و آمد می باشد و می توانید به این شکل سلامتی خود را بیشتر حفظ کنید. تمامی خدمات واش سرویس در اسرع وقت و مقرون به صرفه ترین هزینه برای شما انجام می گیرد. در ادامه به معرفی برخی از خدمات واش سرویس می پردازیم.

خشکشویی ارزان در تهران را با واش سرویس تجربه کنید

خشکشویی کت و شلوار ارزان

کت و شلوار یکی از مهم ترین لباس های هر مردی می باشد این لباس را با توجه به مدلی که دارد در جاهای مختلفی می پوشند و باید همیشه اتو کشیده و تمیز باشد. بنابراین تمیز کردن و اتوی این لباس باید به بهترین شکل انجام بگیرد . شستشوی این لباس در خانه ممکن است به لباس آسیب بزند و یا کیفیت بالاتری را نداشته باشد. به روزترین تجهیزات برای شستشوی انواع لباس ها از جمله کت وشلوار، لباس های مجلسی، لباس های رسمی وغیره با بهترین مواد شوینده و دستگاه های مکانیزه انجام می شود. به این شکل که تمامی لکه های لباس ها از بین می رود. البته بدون اینکه بافت پارچه آن ها دچار پوسیدگی یا رنگ رفتگی بشوند.  جهت سفارش خشکوشویی ارزان همین الان اقدام کنید.

خشکشویی

خشکویی لباس عروس ارزان

آیا نگران هستید که پس از مراجعه به مراکز شستشو لباس عروس شما دچار مشکل شده باشد؟ آیا نمی توانید به مراکز شستشوی لباس اعتماد کنید؟ به هیچ عنوان جای نگرانی نیست. زیرا امروزه انواع مراکز در این رابطه بهترین خدمات را برای مشتریان در نظر گرفته اند. به طوری که آن ها سلامت لباس های شما را پس از استفاده از خدمات مرکز خود تضمین می کنند. بنابراین اگر هر گونه مشکلی در شستشو، یا اتوکشی لباس رخ داده باشد، آن را مجدد با بهترین کیفیت برای شما بدون دریافت هزینه انجام خواهند داد. همچنین اگر لباس های شما دچار آسیب های جبران ناپذیری مانند پارگی، سوراخ شدن، رنگ رفتگی وغیره شوند، خسارت آن را به صورت تمام و کمال به شما پرداخت می کند. خشکویی لباس ارزان در واش سرویس انجام می گیرد و شما می توانید همین الان خشکشویی لباس عروس خود را به واش سرویس بسپارید.

اتوشویی

اتو کردن لباس ها یکی از نیازهای اجتماعی است که همه انسان ها به آن احتیاج دارند، و همین امر سبب پیدایش اتوشویی آنلاین شده است. برخی از لباس که فرم خود را از دست داده اند، نیازی به خشکشویی ندارند. این لباس ها را می توان با لکه گیری و قرار دادن در دستگاه اتو به حالت مناسب درآورد. و باعث آسان شدن کار برای افراد شاغل و خانه دارهای که وقت کافی ندارند شده است. بسیار مورد استقبال و رضایت افراد قرار گرفته است.  دراین روش از اتوهای فلزی برای رفع چین و چروک لباس ها استفاده می شود که وزن و گرمای اتو باعث کشش الیاف موجود در لباس می شود، و بعد از سرد شدن لباس شکل خود را حفظ می کند. و به کیفیت لباس کمک می کند وهمچنین  باعث افزایش طول عمر لباس می شود. این روش نیز در کنار خشکشویی اینترنتی باید با تخصص خاصی انجام گیرد.

خشکشویی مکانیزه

تماس با ما

 02126711878 

09120286956 

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا