رفتن به محتوای اصلی
تخفیف 10 درصدی برای سفارش های بالای 200.000 هزار تومان | کد تخفیف: off10

رنگرزی لباس در خشکشویی این امکان را برای ما فراهم می کند، تا بتوانیم با رنگ کردن لباس، دوباره از آنها استفاده کنیم. همه ما برخی از لباس هایمان را بیشتر از بقیه دوست داریم اما به مرور زمان کهنه می شوند، و رنگشان می رود. شما می توانید با استفاده از رنگرزی دوباره از لباس رنگ رو رفته و قدیمی خود استفاده کنید. شما برای رنگ کردن لباس خود بهتر است این کار را خودتان انجام ندهید. و به خشکشویی واش سرویس  بسپارید. تا به درستی مراحل رنگ کردن بدون هیچ مشکلی انجام شود.

رنگرزی لباس

رنگرزی در لغت به معنی رنگ کردن پارچه، نخ و یا ظروف است اما عموما این نام را با پارچه و نخ می شناسند. و به فرایندی اطلاق می شود که در آن نخ، پارچه، الیاف، لباس و پوشاک در مخازنی که حاوی رنگ و مواد شیمیایی یا طبیعی دیگر است، قرار داده شده تا رنگ مورد نظر به آنها منتقل شود. در  این فرایند  ملکول ها و تار و پود پارچه با ملکول های رنگ ترکیب شده و در هم فرو می روند. و ملکولها و تارو پود پارچه شبیه اجزا و ملکول های رنگ می شوند.

رنگرزی و رنگ کردن لباس 

بسیاری از افراد هستند که لباس های آن به دلیل تغییر رنگ، گوشه کمد آنها خاک خورده و دیگر برای آن ها قابل استفاده نیست. و مجددا لباس مورد نیاز خود را خریداری می کنند. اما شما می توانید با رنگ کردن لباس مورد علاقه توسط خشکشویی رنگ لباس مشکل خود را حل کنید. و از لباس هایی که مدت ها از آن استفاده نمی کردید، مجددا استفاده کنید.

نکته مهم در خصوص رنگرزی لباس

اگر تصمیم به رنگ کردن لباس خود را دارید بهتر است، این کار را در منزل خود انجام ندهید چرا که نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد و بروز کوچکترین خطا ممکن است به لباس شما آسیب وارد کند. در نتیجه باید به خشکشویی رنگرزی تحویل دهید تا آنها با بهترین تجهیزات و امکانات لباس شما را رنگرزی کنند.

رنگ نهایی که پس از رنگرزی بر لباس شما ایجاد می شود، ارتباط مستقیمی به کیفیت بافت لباس شما خواهد داشت. به طور مثال ممکن است استفاده از یک رنگ در دو لباس متفاوت رنگ های شبیه و یکسانی نداشته باشد. این نکته را در نظر داشته باشید، لباسی که رنگرزی شده است را نباید با دیگر لباس ها بشویید چرا که ممکن است لباس های دیگر شما را رنگی شود.

درخواست و انجام خدمات رنگرزی لباس در کمترین زمان

رنگ کردن لباس در خشکشویی 

در خشکشویی رنگ لباس بسیار کار راحتی دارند، در ابتدا لباس ها را طبق رنگی که باید رنگ بشود، تفکیک می کنند. سپس در ماشین اتوماتی که رنگ کردن  را انجام می دهد داخل ماشین اتومات  قرار می دهند. و رنگ مورد نظر داخل دستگاه مخصوص می ریزند و ماشین کار خود را شروع می کند. پس از اتمام رنگ کردن باید مدتی صبر کرد، تا لباس ها به طور کامل خشک شوند. بعد از خشک شدن، لباس های رنگ شده را یک بار شستشو می دهند. تا رنگ طبیعی تر داشته باشد. و پس از خشک شدن لباس با رنگ دلخواه برای پوشیدن آماده است.

 جنس لباس برای رنگ کردن

نخ یکی از بهترین انواع پارچه ها برای رنگ کردن جنس نخ می باشد این پارچه بیشترین میزان رنگ پذیری را دارد و به خوبی رنگ می شود. پارچه هایی از جنس پلی استر بسیار کم رنگ را به خود جذب می کند. و کمترین میزان رنگ پذیری را دارد. برای اینکه بخواهید این پارچه ها را رنگ کنید، به دمایی در حدود دویست و هشتاد درجه احتیاج دارید، که عملاً برای رسیدن به این دما حتماً باید آن را به خشکشویی رنگرزی ببریم.

سایر خدمات خشکشویی واش سرویس
برگشت به بالا