رفتن به محتوای اصلی
تخفیف 10 درصدی برای سفارش های بالای 200.000 هزار تومان | کد تخفیف: off10

خشکشویی آباژور، یکی از تخصصی ترین خدمات خشکشویی واش سرویس می باشد.این کار توسط افراد ماهر و تجهیزات منحصر به ‌فرد انجام می‌شود و شستشوی آباژور شما را به شکل رضایت ‌بخشی انجام می‌دهند. آباژور یکی از انواع وسایلی است که باعث زیبا سازی منزل بخصوص اتاق های خواب می شود که باید به تمیزی آن توجه کنیم. شستشو بدون دانستن قلق‌های مربوط به آن می‌تواند کاری سخت باشد. بنابراین اگر به دنبال تمیز کردن آباژور و انواع چراغ خواب بدون هیچ آسیبی هستید، بهتر است به ما بسپارید. 

با خشکشویی آباژورها  زیبایی منزلتان را بیشتر کنید.

تمیز کردن انواع آباژور از جمله موارد کاربردی و ترفندهایی است که در خانه داری و فرایند نظافت منزل بسیار موثر واقع می گردد. آباژورها وسایلی هستند که ما را از فرو رفتن در تاریکی مطلق به هنگام خواب نجات داده و همچنین، استفاده از آباژور مطالعه پیش از خواب را نیز برای همه ما دلپذیر می نماید. همچنین، آباژور، می تواند مصرف برق اتاق خواب را کاهش داده و تاثیر بسزایی در زندگی اقتصادی ما خواهد گذاشت. بنابراین، تمیز نگه داشتن آباژور و توجه به پاکیزگی آن از موارد مهم در نظافت اتاق خواب محسوب می گردد.

اگر شما هم به زیبایی، آراستگی، جلال و شکوه منزلتان اهمیت می‌دهید. و اصرار دارید تا خانه‌ای با دکوراسیون دلچسب خود داشته باشید. حتما می‌دانید که آباژورهای گرد و خاک‌ گرفته و کثیف چه تاثیر نامطلوبی روی خانه‌ی شما خواهند داشت. حال ‌آن که آباژورها را نه می‌توان مثل کفش‌های کتانی با محلول‌های مخصوص شست، و نه مثل یک تکه لباس می‌تواند آن را در ماشین لباسشویی انداخت. از این رو حتما برای شستشوی آباژور به یک خشکشویی معتبر نیازمندیم.

درخواست و انجام خدمات خشکشویی در کوتاه ترین زمان

خشکشویی انواع شید آباژور

شستشوی آباژورها، در انواع رنگ‌ها و طرح‌های متنوع دارای پیچیدگی‌ها و جزئیاتی است و تمام آن‌ها را نمی‌تواند با یک رویه‌ی معمول و رایج شست. آباژوها با پایه‌های آهنی و پارچه‌های سفید با آباژورهای گلدار و بدنه‌ی آب‌ طلا شده هر کدام دارای خصوصیات منحصر به ‌فردی هستند که برنامه‌ی شستشو آن‌ها را متفاوت می‌کند. 

خشکشویی آباژور پارچه ای

گرد و غبار و ذرات معلق در هوایی که، به مرور روی آباژور پارچه‌ای می‌نشینند، باعث می‌شوند نوری کدر از این چراغ روشنایی ساطع شود. برای تمیز کردن آباژور پارچه ای، بهتر است این کا را در منزل انجام ندهید و به مرکز شستشوی انواع البسه و منسوجات خانگی  ببریم . 

آباژور کریستالی 

سبکی از آباژور است که در تزیین پایه از کریستال های مصنوعی استفاده می شود. نوع و شکل کریستال ها متناسب با هر زمانی تغییر می کند. گاهی اوقات از تعداد زیادی کریستال در کنار یکدیگر استفاده می شود و گاهی نیز از یک کریستال بسیار بزرگ برای پایه استفاده می شود. شستشوی این آباژور باید با دقت انجام گیرد که آسیبی به آن وارد نشود. و بهتر است به خشکشویی آباژور بسپاریم.

 مزایای خشکشویی آباژور در واش سرویس 

انجام خدمات خشکشویی در واش سرویس شامل موارد زیادی از جمله : قیمت عالی و مناسب، شستشو با بهترین مواد، کیفیت عالی در شستشو، جلب رضایت مشتریان طی،  تحویل اکسپرس به مشتری و… می باشد.

برگشت به بالا