رفتن به محتوای اصلی
تخفیف 10 درصدی برای سفارش های بالای 200.000 هزار تومان | کد تخفیف: off10

خشکشویی لباس مجلسی، از جمله لباس هایی است که باید در هنگام شستشو دقت زیادی شود. چرا که احتمال آسیب آن زیاد می باشد. اغلب لباس های مجلسی دوخت هایی با ظرافت و تزئینات خاصی دارند. به همین جهت هنگام شستشو باید دقت داشته باشید که به ظاهر لباس آسیبی وارد نشود. استفاده از ماشین لباس شویی و یا شستشو با دست این احتمال را افزایش می دهد. همچنین نوع شستشو آن و استفاده از بعضی مواد شوینده امکان آسیب را افزایش می دهد. از آنجایی که این لباس ها اهمیت زیادی دارند، و نسبت به لباس های معمولی گران تر هستند، در نتیجه کیفیت شستشو و البته نگه داری آن از اهمیت بالایی برخوردار است. در نتیجه بهتر است شستشو لباس خود را به  واش سرویس بسپارید تا به بهترین شکل ممکن لباس های شما را تحویل دهند.

بهترین خشکشویی لباس مجلسی 

بعضی از لباس ها که خانم ها اغلب نگران شستشوی آن ها هستند لباس های مجلسی می باشند، شستشوی لباس مجلسی با آن نگین ها و تزئیناتی که دارند کار سختی است. اگر شما یک مراسم مهم در پیش دارید و نگران شستن لباس مجلسی خود هستید، بهتر است آن را به  مراکز شستشو بسپارید؛ تا لباس شما را از انواع روش های پیشرفته تمیز کنند، و تحویل دهند.

شما اغلب نمی توانید این لباس ها را در ماشین لباسشویی بشویید. و همچنین شستشوی این لباس ها در تشت ها غیر ممکن به نظر می رسد. زیرا ممکن است تزئینات این لباس ها رنگ و طرح آن آسیب وارد شود. اما در مراکز شستشو به هیچ عنوان از آب استفاده نمی شود، و با استفاده از روش های پیشرفته و استفاده از ماشین آلات بروز، لباس شما را با بالاترین کیفیت می شویند. تا علاوه بر حفظ زیبایی، بدون هیچ گونه تغییر و آسیبی به دست شما برسد.

انواع خدمات خشکشویی

  • شستشوی لباس‌ های مجلسی و شب تور، گیپور، ساتن، کرپ، حریر 
  •  اتوی انواع لباس‌های مجلسی و شب سنگ‌ دوزی، مروارید دوزی، جواهردوزی 
  • شستشوی لباس‌ مجلسی و شب تور، گیپور، ساتن، کرپ، حریر 
  • شستن انواع لباس‌های نامزدی و لباس شب

بهترین زمان برای خشکشویی چه موقع است؟

لباس‌هایی که روی آن‌ها لکه ایجاد شده باید هر چه سریع‌تر شسته و تمیز شوند. لکه‌ای که تنها دو روز از ایجاد آن می‌گذرد، بسیار راحت ‌تر از یک لکه قدیمی تمیز می‌شود. هیچ ‌گاه در خانه برای از بین بردن لکه لباس‌هایی که نیاز به شستشو دارند، تلاش نکنید. این کار می‌تواند عمق لکه را بیشتر و به تار و پود پارچه آسیب وارد کند. به طور معمول در مراکز شستشو از حلال‌هایی استفاده می‌شود، که در کمترین زمان و بدون هیچ آسیبی لباس شما را تمیز می‌کند. پس اقدام به موقع و عدم شستشو با روش های مرسوم در منزل از جمله نکاتی است که باید رعایت گردد. اگر هم زمان زیادی از لکه ها گذشته بود، باز هم با توجه به استفاده از ابزار مناسب و البته شوینده های مخصوص، می توان آن ها را در خشکشویی از بین برد.

نحوه عملکرد شستشوی لباس مجلسی چگونه است؟

اغلب لباس هایی که به مراکز شستشو تحویل داده می شوند، دارای حساسیت و ظرافت هایی است. به همین جهت از موادی استفاده می شود که آسیبی به بافت لباس شما وارد نشود. در ابتدا لباس را به طور کلی بررسی می کنند. که دریابند لباس مجلسی از چه جنس پارچه و تزئیناتی دوخته شده است.

پس از بررسی متناسب با لباس شما از حلال های مخصوصی استفاده می شود. همچنین قبل از شستشو و قرار دادن در ماشین های مخصوص، لکه های ایجاد شده را با تجهیزات و نرم کننده ای مخصوص به طور کلی برطرف می کنند. پس از مرحله لکه گیری لباس را در ماشین های مخصوص شستشو قرار می دهند.

در ماشین ها مواد حلال به جای آب مورد استفاده قرار می گیرد. حلال ها در هر بار چرخش تمامی آلودگی های لباس شما را به طور کامل می زدایند. پس از خارج شدن آلودگی ها و حلال های شیمیایی، لباس ها توسط خشک کن ماشین با ملایمت خشک می شوند.

مرحله خشک کردن

در حالی که لباس ها در داخل ماشین شستشو در حال چرخیدن هستند، باکاهش فشار داخل محفظه ماشین خشکشویی، دی اکسید کربن به گاز تبدیل می شود. این کار موجب می شود تا لباس ها به صورت خشک بیرون بیایند. با این کار دیگر لباس هیچ گونه خیسی و یا نم ندارند. در ادامه مواد حلال نیز از داخل محفظه تخلیه می شوند. اگر آلودگی و لکه ای روی لباس باقی مانده باشد، در مرحله خشک کردن به طور کلی از بین می رود.

در مرحله آخر هم عمل بو زدایی صورت می گیرد. تا لباس ها  تمیز و خوش بو شوند، سپس لباس را اتو کرده و در بسته بندی های مناسب به مشتری تحویل می دهند. از آنجا که لباس های مجلسی از پارچه های خاصی مثل ساتن و ابریشم تولید شده اند. در اتوکشی و پرس آن باید دقت های لازم را به میان آورد. چرا که عدم رعایت نکات می تواند به راحتی به بافت پارچه آسیب برساند.

درخواست و انجام خدمات خشکشویی در کوتاه ترین زمان

عوامل موثر بر هزینه ی خشکشویی عبارتند از:

برای شستشوی لباس ها عوامل موثری هستند که بر هزینه نهایی تاثیرگذار هستند. این عوامل بسته به نوع، جنس، ابعاد و ظرافتی که در شستشوی آن لباس نیاز است مربوط می شود. چرا که پارچه هرچقدر حساس ترو ظریف تر باشد، نیاز به دقت و زمان بیشتری برای شستشو است. همچنین استفاده از حلال های مخصوص و البته دقت در اتو کشی نیز تاثیر گذار هستند. در ادامه به مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت خشکشویی می پردازیم.

  • نوع الیاف و جنس پارچه، مواد شوینده و حلال های خاص و همچنین روش های شستشو
  • میزان کثیفی و لکه ی ایجاده شده 
  • تجهیزات و دستگاه هایی که در مراکز شستشو مورد استفاده قرار می گیرند.
  • تعمیراتی که ممکن است لباس نیاز داشته باشد.
  • اتوکشی و شستن لباس

ترفند های خشکشویی لباس های مجلسی 

یکی از ترفندهای مراکز شستشو استفاده از مواد شوینده مناسب در شستشو است. تا هم به بافت های پارچه، چرم و… آسیب وارد نشود. و هم تمیزی و پاکیزگی را به ارمغان بیاورد. توصیه می کنیم به هیچ وجه به صورت عمومی از یک نوع ماده شوینده استفاده نکنید. همچنین جداسازی لباس ها، بر اساس جنس و رنگ از دیگر نکات مهم است. همین طور هر لباس متناسب با نوع پارچه، باید در دمای متناسب با خود شسته شود. تا از آسیب به بافت پارچه جلوگیری شود. با توجه به اینکه تنظیم دمای ماشین لباسشویی در منزل کار سخت است و ممکن است به درستی انجام نشود، این ریسک را انجام ندهید. چرا که واش سرویس با استفاده از بهترین مواد شوینده و ابزار آلات به بهترین شکل این کارها را انجام می دهد.

قیمت  خشکشویی لباس مجلسی 

در واش سرویس قیمت لباس مجلسی  بسته به میزان کارشدگی و حجم نگین ها و زیورآلات آن از 35,000 تومان تا 38,000 تومان متغیر است. تلاش ما در مراکز شستشو این است تا بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی انجام دهیم. با توجه به سابقه این مجموعه و البته استفاده از بهترین مواد و ابزار، در کنار ارائه انواع خدمات با قیمت های مناسب، یگ گزینه ایده آل برای شما می باشد. که با خیالی آسوده و صرف هیچ زمانی، لباس ها را تحویل همکاران ما می دهید، و پس از شستشو درب منزل تحویل می گیرید. برای دریفات اطلاعات بیشتر و یا هرگونه سوال می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. تا شما را برای دریافت خدمات بیشتر و بهتر راهنمایی کنند. 

عدم آسیب به بافت پارچه، برطرف شدن لکه های خاص، صرفه جویی در زمان و هزینه مقرون به صرفه نسبت به استفاده از لباسشویی، اتو وانرژی

با توجه به شستشو با مواد خاص ،و میزان تخصص پرسنل تا ۹۹ درصد قابل تضمین است.

برگشت به بالا