رفتن به محتوای اصلی
تخفیف 10 درصدی برای سفارش های بالای 200.000 هزار تومان | کد تخفیف: off10

خشکشویی کت و شلوار یکی از مهم ترین بخش های شستشو لباس ها است که باید به درستی انجام شود. چرا که این لباس جزو مهمترین و حساس ترین لباس ها برای آقایان می باشد. این لباس در مکان های مختلفی از جمله جلسات رسمی، ادارات و میهمانی ها بسیار کاربرد دارد. شستن کت و شلوار از حساسیت خاصی برخوردار است. و باید به گونه ای انجام شود که ضمن تمیز شدن، حالت و کیفیت آن تغییر نکند. با توجه به نوع بافت این لباس، استفاده از مواد شوینده و البته روش های مناسب شستشو، فاکتورهای مهم در شستن کت و شلوار هستند. واش سرویس با استفاده از خدمات خشکشویی خود، بهترین و با کیفیت ترین شستشو را برای این نوع لباس و البته انواع البسه دارد.

شستشوی کت و شلوار

تمیز کردن انواع کت و شلوار یکی از دغدغه های همه مردان است؛ زیرا که حفظ کیفیت و اتوی کت و شلوار بسیار مهم است. از آنجا که الیاف کت و شلوار بسیار حساس است و اتو کشیدن آن بعد از شستن امکان پذیر نیست، بنابراین فکر اینکه بخواهید آن ها را در لباسشویی منزل با آب شسته و سپس آن را مانند پیراهن اتو بکشید، به کل از سر خود بیرون کنید. این لباس با توجه به نوع بافتی که دارد، در صورت شستشو در منزل کاملا آسیب می بیند. همچنین ایجاد تغییر سایز و رنگ پریدگی جزو مواردی است که رخ خواهد داد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های این نوع لباس، خط اتو آن است. که این کار هم باید با اتوهای مخصوص و افراد متخصص انجام شود. تا ضمن حفظ کیفیت لباس، مانند روز اول تمیز و زیبا جلوه کند.

شستشوی کت و شلوار چه اهمیتی دارد؟

شستن این نوع لباس در خانه، اصلا کار ساده‌ای نیست، از این رو استفاده از خدمات مراکز شستشو را توصیه می‌کنیم. همچنین شستن کت و شلوار مردانه، کت تک یا کت آستردار اداری کمی متفاوت ‌تر از شستن لباس‌های دیگر است. اکثر کت و شلوارهایی که رنگ تیره دارند، لکه و کثیفی را نشان نمی‌دهند. از این رو ممکن است لباس‌تان بو بگیرد و چرک شود.

کت و شلوار مانند لباس‌های دیگر به شستشو نیاز دارد و کارشناسان خشکشویی بهترین روش را به منظور لکه گیری انتخاب می‌کنند. تا به بافت و آستر کت و شلوار، جلقه یا کت تک آسیبی وارد نشود. پیش از انجام هر کاری این نکته را در نظر بگیرید. که کت و شلوار می‌تواند یکی از گران‌ترین لباس در کمدتان باشد، که در این صورت به توجه و مراقبت ویژه‌ای نیاز دارد.

خشکشویی کت و شلوار

بهترین زمان برای شستن کت تک مردانه چه زمانی است؟

در صورتی که کت و شلوارتان را به ندرت به تن می‌کنید، هر شش ماه یک بار این لباس شیک و رسمی مردانه را باید به خشکشویی بسپارید. تا تمیز شود. همچنین اگر کت و شلوار را هر روز یا در محل کار به تن می‌کنید، حداقل ماهی یک بار شستشوی این لباس را در برنامه خود قرار دهید. تا علاوه بر تمیزی آن، با شستن مداوم آن هم از آسیب به آن جلوگیری نمایید. این زمان ها جزو مواردی استاندارد برای خشکشویی کت و شلوار هستند، که بهتر است این موارد را رعایت نمایید. همچنین حتما هنگام شستشو با افراد متخصص این کار مشورت و سپس اقدام به شستن آن کنید.

 لکه بری 

لکه بری یکی از مزایای تمیز کردن لباس ها با استفاده از خشکشویی است. در این مرحله تمامی لکه های روی لباس بررسی می شود. سپس با استفاده از مواد لکه بر مخصوص هر نوع لکه، که افراد با تجربه خشکشویی تشخیص می دهند، اقدام به برطرف کردن لکه ها می شود. بسیاری از انواع لکه ها، مانند لکه های چربی و مواد غذایی، در روش های معمول شستشو در خانه از روی کت و شلوار برداشته نمی شوند. و همین مشکل یکی از دلایل اصلی سپردن لباس ها به خشکشویی است. چرا که با استفاده از انواع شوینده های مخصوص این کار و استفاده از ماشین آلات بروز، این کار به شکلی دقیق و تمیز انجام می شود.

مراحل شستشوی کت و شلوار چگونه انجام می شود؟ 

با توجه به قیمت بالای کت و شلوار، باید بهترین روش را برای شستشو انتخاب کرد. تا کمترین آسیب به آن وارد شود. با توجه به آسیب های حاصل از شستشوی دستی و شستشو با ماشین لباسشویی، به نظر می رسد بهترین روش برای شستن، سپردن آن به مراکز شستشو است. بنابراین آشنایی با مراحل اصولی شستشو به افرادی که  دغدغه داشتن کت و شلواری تمیز و شیک را دارند، توصیه می شود. تا علاوه بر حفظ کیفیت لباس، به بهترین شکل شسته شوند. همچنین با مراجعه به مراکز شسشتو و استفاده از خدمات خشکشویی کت و شلوار، از ایجاد صدمه به لباس و افزایش هزینه ها جلوگیری می کنید. 

درخواست و انجام خدمات خشکشویی در کوتاه ترین زمان

 سفارش شستشو 

اولین مرحله  انتخاب یک مرکز شستشو مناسب و سفارش شستشوی کت و شلوار است. می توانید لباس خود را به نزدیکترین خشکشویی محل زندگی خود برده و در زمان مشخص، مراجعه کرده و کت و شلوار تمیز خود را تحویل بگیرید. و یا اینکه اگر از خدمات یک خشکشویی آنلاین استفاده می کنید، می توانید آن را درب منزل به آن ها تحویل دهید. تا علاوه بر راحتی کار، در زمان خود نیز صرفه جویی نمایید. تا پس از شستشو با کیفیت بالا، لباس را درب منزل تحویل بگیرید. امروزه به دلیل مشغله افراد، استفاده از خدمات آنلاین بسیار مرسوم و پرطرفدار است. از همین رو این مجموعه نیز با کمک افراد متخصص اقدام به ارائه خدمات اینترنتی به مشتریان خود کرده است.

شستشو در خشکشویی  

دومین مرحله  پس از ثبت سفارش و یا مراجعه حضوری، شستن آن است.  برای شستن کت وشلوار با کیفیت بالا، مراحل مختلفی انجام می شود. از جمله این موارد می توان به انتخاب نوع روش متناسب با لباس اشاره کرد. همچنین استفاده از شوینده مناسب نیز در کیفیت نهایی پس از شستشو بسیار تاصثیرگذار است. در ادامه به مراحل مختلف و مهم برای شستن لباس اشاره می کنیم. 

زدن برچسب 

در خشکشویی هنگام تحویل گرفتن لباس از مشتری روی آن برچسب زده می شود. برچسب شامل اطلاعات مشتری است. زدن برچسب باعث می شود تا در هنگام تحویل لباس به مشتری مشکلی پیش نیاید. همچنین لباس ها در زمان مناسب آماده و تحویل داده شوند. این کار در تسریع ارائه خدمات از اهمیت بالایی برخوردار است. که باید با دقت و حوصله انجام شود. از آن جایی که مشتریان در این مجموعه اولویت اصلی و مهم ما هستند، در تلاشیم تا بهترین خدمات را به آن ها ارائه دهیم. 

بررسی کردن لباس از نظر وجود درز و شکاف 

قبل از اقدام به شستن کت و شلوار، جیب آن را کاملا بررسی می کنند، تا مطمئن شوند در جیب آن چیزی نیست. در صورتی که وسایلی مربوط از مشتری در جیب کت باشد، به وی تحویل می دهند. همچنین از نظر وجود شکافتگی در قسمت آستر کت یا بخش های دیگر بررسی می شوند. اغلب خشکشویی ها اقدام به تعمیر و برطرف کردن این معایب می کنند. چرا که عدم این کار می تواند باعث افزایش آسیب در هنگام شستشو و از بین رفتن پارچه لباس شود. در آن صورت احتمالا دیگر لباس قابل استفاده نمی باشد.

 اتوکشی 

در این مرحله لباس را درون ماشین خشکشویی جهت شستشو قرار می دهند. برای شستن از حلال های مخصوص غیر قطبی مانند: دی اکسید کربن مایع و تترا کلرواتان استفاده می شود. تا علاوه بر پاک کنندگی قوی، به بافت لباس آسیب نرسد. و یا اینکه موجب تغییر رنگ لباس ها نشود. این نکته هم مهم است که لباس ها قبل از شستشو جداسازی می شوند. تا لباس هایی که از جنس و پارچه متفاوتی دوخته شده اند، با روش های مخصوص به خود آن پارچه شسته شوند. سپس با استفاده از اتو پرس و اتو بخار چروک های روی لباس برطرف می شوند.

قرار دادن در کاور 

آخرین مرحله ازشستشو، قرار دادن آن درون کاورهای مخصوص است. به این طریق از نشستن غبار و آلوده شدن آنها در هنگام حمل و نقل جلوگیری می شود. اما بهتر است در منزل لباس ها از کاور خارج شوند، تا رطوبت موجود در درون کاور خارج شود. تا لباس بدون هیچ مشکلی قابل استفاده باشد.

قیمت خشکشویی کت و شلوار

شک نداشته باشید که شستن کت وشلوار  در خانه اصلا مقرون به صرفه نیست و با توجه به اینکه احتمال آسیب دیدن بافت لباس بسیار بالاست، ممکن است این کار هزینه های زیادی روی دست شما بگذارد. همچنین به احتمال بسیار بالا دیگر نمی توان از آن استفاده کنید. چرا که احتمالا یا سایز آن تغییر کرده یا دچار رنگ پریدیگ و افت کیفیت شده است. به همین دلیل بهترین انتخاب برای این کار سپردن آن به خشکشویی واش سرویس است. قیمت شستشوی کت و شلوار در واش سرویس 40,000 تومان است. که با توجه به ارائه ارائه خدمات آنلاین و بسیار با کیفیت سعی شده تا برای همه مقرون به صرفه و اقتصادی درنظر گرفته شود. شما می توانید برای دریافت خدمات از بخش ثبت سفارش اقدام نمایید. 

سوالات متداول خشکشویی کت و شلوار

بله. در خشکشویی واش تاش ، کت و شلوارهایی که دارای لکه باشند، لکه گیری شده و سپس خشکشویی می شوند. فرآیند لکه گیری باعث می شود. تا اکثر لکه ها از جنس خون، چربی، جوهر  که قبلا دستکاری نشده باشند، از بین بروند.

ما در خشکشویی واش تاش، کت و شلوار را معمولا 2 روزه (48 ساعته) تحویل میدهیم. البته با توجه به نیاز برخی مشتریان به خشکشویی فوری کت و شلوار، خشکشویی اکسپرس نیز بسته به شرایط روز امکان پذیر خواهد بود.

برگشت به بالا