رفتن به محتوای اصلی
تخفیف 10 درصدی برای سفارش های بالای 200.000 هزار تومان | کد تخفیف: off10

خشکشویی لباس ، یکی دیگر از خدمات مجموعه واش سرویس است، که با بهترین مواد و بالاترین کیفیت انجام می شود. شستشوی لباس ها به این روش دارای مزیت هایی است که در اینجا به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد. در مراکز شستشو لباس، کشیدگی پارچه کم می باشد و تغییر رنگی در لباس ها ایجاد نخواهد شد. همین امر موجب افزایش طول عمر لباس و جلوگیری از آسیب به بافت پارچه می شود، و چربی و لکه های روغنی کاملا پاک می شوند. عدم تغییر رنگ لباس، عدم ایجاد تغییر در اندازه لباس از دیگر مزیت های استفاده از خدمات مراکز شستشو است. 

روند فرآیند شستشو لباس

شستشوی انواع لباس بر اساس نوع پارچه مراحل متفاوتی دارد. اما روند معمولی که برای اکثر لباس ها صورت می گیرد، به این شرح می باشد. در گام اول با استفاده از محلول آب صابون در کنار یک محلول قلیایی لباس در آب ولرم مورد شستشو قرار می گیرد. تا تمامی لکه های لباس از بین برود. در گام دوم نوبت به شستشوی لباس ها می شود، در این مرحله در صورتی که لکه ای باقی مانده باشد. و برای این که لباس بوی خوبی به خود بگیرد، از مایع دیگری به عنوان مایع حلال استفاده می شود. تا باری دیگر شستشو لباس صورت گیرد. در این دو گامی که ذکر شد، بسته به نوع لباس از درجه مناسب آب و مواد شوینده متفاوت استفاده می شود، تا بافت لباس آسیب نبیند.

خدمات شستشوی آنلاین  

تیم واش سرویس به منظور خدمات رسانی بهتر به همشهریان، اقدام به ارائه خدمات به صورت آنلاین در سرتاسر شهر تهران کرده است. شما می توانید با اطمینان کامل لباس، پیراهن، کت، کاپشن و سایر لباس های خود را در اختیار مامور اعزام شده توسط مجموعه ما بگذارید. تا ما با استفاده از جدید ترین متد های شستشوی  لباس های شما از هر گونه لکه پاک نماییم. و همانند روز اول به شما تحویل دهیم. در روز های کرونایی شما بدون هیچ نگرانی ای می توانید از خدمات ما استفاده نمایید؛ چراکه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی شستشو لباس صورت می گیرد.

خشکشویی لباس

مزایای خشکشویی لباس 

  • این روش رنگ ‌‌دهی لباس‌‌ها را تا حد ممکن پایین می‌‌آورد.
  • طول عمر لباس افزایش می‌‌یابد.
  • لکه‌‌های روغنی و چرب به خوبی از روی لباس پاک می‌‌شوند.
  • آسیبی به الیاف پارچه وارد نمی‌‌شود.
  • اندازه لباس کوچک و یا بزرگ نمی‌‌شود، به بیان دیگر ابعاد لباس حفظ می‌‌شود.
  • در این روش از مواد تمیزکننده سازگار با محیط زیست استفاده می‌‌شود.

درخواست و انجام خدمات در کوتاه ترین زمان

خشکشویی انواع لباس در واش سرویس

> شستشوی لباس بچگانه

با توجه به بروز حساسیت در نوزاد و کودک، در شستشو لباس بچگانه باید دقت ویژه صورت گرفت. در مراکز شستشو لباس به منظور پاکسازی تمامی لکه های لباس بچگانه از مواد شوینده ویژه ای استفاده می شود. تا لباس ها بوی فوق العاده ای به خود بگیرند و هیچ حساسیتی برای کودک دلبندتان پیش نیاید. همچنین استفاده از روش شستشو متناسب با نوع و جنس لباس یکی دیگر از موارد مهمی استکه هنگام شستشو به آن دقت می شود.

> شستشوی لباس زنانه

بیشتر بانوان دوست دارند زمانی که لباسی ( پیراهن، مانتو، لباس مجلسی و … ) را از کمد خود بیرون می آورند، تمیز، خوشبو و دارای اتوکشی مناسب باشد. شستشو لباس به ویژه لباس زنانه در خانه ممکن است که بافت لباس آسیب ببیند. شما بانوان می توانید از این خدمات استفاده نمایید، تا همواره شیک پوش باشید. و تمامی آلودگی ها و کثیفی بدون کاهش کیفیت لباس از بین بروند. همچنین با توجه به اهیمت لباس های زنانه، اتوکشی نیز به شکل وی؟ژه ای با دستگاه های برزو و مجهز انجام می شود. تا هیچگونه آسیبی به بافت لباس وارد نشود. 

> شستشوی لباس مردانه

لباس و پیراهن های مردانه در زمان شستشو باید در درجه آب مناسبی ( بسته به نوع لباس، آب گرم،سرد و ولرم ) مورد شستشو قرار گیرد تا الیاف لباس آسیب نبیند. و پس از چند مرحله شستشو با استفاده از مواد شوینده درجه یک، اتو کشی می شوند. و آماده  تحویل برای آقایان خوش تیپ می شود. همچنین تفکیک لباس ها قبل از خشکشویی لباس و استفاده از شیوه و مواد شوینده مناسب، احتمال تغیر اندازه، یا رنگ را به صفر می رساند. 

> شستشوی لباس مشترک

لباس های مشترک از قبیل چادر، روسری، شال، جوراب و .. باید براساس رنگ لباس و جنس لباس تفکیک شود. تا در هنگام شستشو لباس ها به خود رنگ نگیرند. و همچنین بافت لباس آسیب نبیند. اگر به دنبال شستشو ویژه لباس های مشترک خود هستید، خدمات ما را انتخاب نمایید. تا با حفظ کیفیت لباس های خود به خوبی شسته شوند.

قیمت خشکشویی لباس بر چه اساسی تعیین می شود؟

همان طور که گفتیم در خشکشویی های لباس بر اساس جنس لباس و رنگ آن ها شسته می شوند. به همین دلیل متناسب با هر لباس یک روش شستشو و شوینده مناسب انتخاب می شوند. قیمت شستشوی لباس ها نیز متناسب با نوع لباس و سختی آن تعیین می شود. به همین دلیل باید لباس خود را مشخص نمایید که چه نوع لباسی هستند. به طور مثال کت و شلوار نسبت به شستشوی یک پیراهن از قیمت بیشتری برخوردار است و متناسب با این فرآیند قیمت ها متفاوت است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت لیست قیمت مراجعه نمایید.

بهترین شیوه برای شستشوی لباس ها 

همان طور که اشاره کردیم بهترین شیوه برای خشکشویی لباس استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین این مجموعه است. چرا که علاوه بر کیفیت بالا در شستشو و حفظ ساختار، رنگ و کیفیت لباس ها، در کوتاه ترین زمان این کار را برای شما انجام می دهد. ضمن اینکه برای رفاه حال بیشتر مشتریان عزیز اقدام به ارائه خدمات اینترنتی نموده تا بدون صرف زمان درخواست خود را ثبت کنند. تا کارکنان ما لباس ها را درب منزل تحویل گرفته و پس از شستشو به شما تحویل دهند. این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان، به راحتی و آسایش شما نیز کمک شایانی می کند.

خشکشویی لباس

سفارش خود را ثبت کنید.
با توجه به اهیمت خشکشویی لباس و البته حفظ کیفیت آن، استفاده از خدمات خشکشویی واش سرویس توصیه می شود. با توجه به ارائه خدمات متنوع با کیفیت توسط این مجموعه، شما عزیزان می توانید درخواست خود را از ثبت نمایید. تا در اسرع وقت لباس هایتان را پس از شستشو در محل مورد نظر تحویل بگیرید. همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان ما شما را در دریافت بهترین خدمات راهنمایی کنند.

02126711878 

09120286956 

09192207050

برگشت به بالا