رفتن به محتوای اصلی
تخفیف 10 درصدی برای سفارش های بالای 200.000 هزار تومان | کد تخفیف: off10

خشکشویی

خشکشویی و شستشو یکی از الزامات مهم در زندگی ما می باشد. به دلیل اهمیت زیبایی ظاهری و البته رعایت بهداشت شستشوی لباس ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. برای این کار روش های گوناگونی همچون شستن با دست، استفاده از ابزار شستشو، بهره گیری از ماشین های لباسشویی و مراکز شستشو مورد استفاده قرار گرفته اند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و بهبود کیفیت شستشو امروزه بهترین راهکار را می توان استفاده از خدمات مراکز شستشو نامید. چرا که شستن لباس ها در خانه علاوه بر کاهش کیفیت و عمر آن، ممکن است ما را مجبور به خرید زودهنگام لباس جدید و صرف هزینه برای این کار کند. از همین رو استفاده از خدمات شستشو آن هم به صورت آنلاین قطعا روشی است که انتظارش را می کشیدیم.

خشکشویی واش سرویس

مزایای خشکشویی

افزایش طول عمر لباس ها

بدون ایجاد تغییر در اندازه لباس

پاکسازی لکه های قدیمی و جدید

عدم تغییر رنگ لباس ها

چرا از خدمات خشکشویی آنلاین استفاده کنیم؟

امروزه با گسترش خدمات مجازی، افراد به دنبال دریافت انواع خدمات آنلاین هستند. تا با آسودگی خاطر و بدون زحمت اضافی کارهای خود را انجام دهند. این شیوه دارای مزیت های بسیاری نسبت به روش های خانگی همچون استفاده از ماشین های لباس شویی است. همچنین دیگر زحمت مراجعه حضوری به مرکز شستشو را نیز نخواهید داشت. از همین رو به مهم ترین عوامل و ویژگی های انتخاب این نوع روش می پردازیم.

کاهش هزینه خشکشویی

کاهش هزینه ها

شاید خیلی پیش آمده که افراد به دلیل مشغله یا خستگی، حوصله رفتن به مراکز شستشو را ندارند. ضمن اینکه این کار علاوه بر صرف زمان، شاید نیاز به صرف هزینه های رفت و آمد نیز داشته باشد. با توجه به افزایش خدمات آنلاین، در مجموعه واش سرویس نیز با چند کلیک می توانید از انواع خدمات بهره مند شوید. و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به این مرکز نیست. با این روش و پس از ثبت سفارش خود، کارمندان این مجموعه لباس ها را درب منزل از شما تحویل و پس از کوتاه ترین زمان ممکن آن ها را با بهترین کیفیت درب منزل به شما تحویل می دهند. تا با استفاده از یکی از بهترین خدمات بدون دغدغه لذت ببرید.

بهترین خدمات خشکشویی

دریافت خدمات با کیفیت

علت کیفیت بالای مرکز شستشوی واش سرویس به عوامل مختلفی وابسته است. استفاده از دستگاه های بروز و با کیفیت، انتخاب روش شستشو متناسب با نوع لباس، انتخاب شوینده مناسب و… از جمله مهم ترین عوامل هستند. همچنین بکارگیری افراد متخصص در این زمینه که با تجربه و مهارت این کار را انجام می دهند. تمامی مسائل ریز و درشت در نتیجه کار تاثیرگذار است، که با هماهنگی و کار تیمی فوق العاده میسر می شود. به همین خاطر دیگر نگران کاهش اندازه، ایجاد آسیب به بافت لباس، تغییر رنگ  و… نباشید. با خیالی آسوده انواع البسه خود را به ما بسپارید.

قیمت مناسب خشکشویی

تخفیف های ویژه

در این مجموعه برای افزایش رضایت مشتریان، تخفیف های مختلفی درنظر گرفته می شود. که شما می توانید از آن ها بهره مند شوید. این عامل در کنار کیفیت، راحتی و هزینه ای مقرون به صرفه شرایط ایده آلی را برای افراد به وجود می آورد. تا دیگر نیازی به شستشو لباس ها در منزل و صرف زمان برای این کار نداشته باشند. تخفیف های دوره ای این مجموعه در مناسبت های مختلفی اعمال می شود. که با بررسی و دنبال وبسایت ما می توانید از آخرین تخفیف ها آگاه شوید. در صورت کسب اطلاعات بیشتر از تخفیف های ویژه مجموعه ما می توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات مبل شویی

انجام خدمات مبلشویی در منزل شما

مبلمان نقش مهمی در زیبایی خانه دارند که در معرض بیشترین آلودگی نیز می باشند. در همین راستا و برای صرفه جویی در وقت شما و آسایش بیشتر، خدماتی همچون مبل شویی نیز در خانه شما انجام می شود. تا بدون آسیب هنگام حمل و نقل و کیفیت بهتر در ارائه خدمات این کار انجام شود. این کار با استفاده از افراد متخصص، ابزار و دستگاه های بروز و با کیفیت انجام می شود. همچنین نوع روش شستشو و شوینده متناسب با نوع مبلمان شما انتخاب می شوند. تا بدون آسیب به بافت و ساختار آن ها، همه لکه ها و کثیفی ها پاک شوند. همین طور با استفاده از دستگاه های بروز عمل خشک کردن آن نیز در زمان سریع تری انجام می شود. تا بتوانید در کم ترین زمان از مبلمان خود استفاده نمایید.

تکنولوژی خشکشویی

استفاده از آخرین تکنولوژی

همان طور که می دانید در خشکشویی آنلاین، ابزار و دستگاه های با کیفیت و بروز بسیار با اهمیت هستند. از همین رو این مجموعه همواره در تلاش برای استفاده از بهترین روش ها و ابزار می باشد. تا علاوه بر ارائه بالاترین کیفیت، با رضایت حداکثری مشتریان نیز رو به رو باشد. یکی دیگر از روش هایی به کار رفته در این مجموعه استفاده از ازون می باشد. این گاز قابل حل در آب و یا سایر مایعات است، می توان از آن به عنوان یک ضد عفونی کننده بسیار انعطاف پذیر در شستشوی لباس ها استفاده کرد. همچنین استفده از بهترین شوینده ها متناسب با نوع لباس و بهترین شیوه های اتوشویی از دیگر مزایای این مجموعه می باشند.

قیمت مناسب خشکشویی

قیمت مناسب

هدف اصلی ما کسب رضایت مشتریان است. با توجه به اهمیت میزان هزینه برای این کار، تلاش کردیم تا با هزینه ای مقرون به صرفه بهترین خدمات را ارائه دهیم. تا شما با استفاده از روش خشکشویی آنلاین، علاوه بر دریافت خدمات بهتر از هزینه های تعویض زودهنگام لباس معاف شوید. چرا که استفاده شیوه های مرسوم سنتی یا ماشین های لباسشویی آسیب های متعددی را به لباس وارد نموده و از عمر آن می کاهد. به همین علت افراد مجبور به تعویض و تهیه لباس جدید می شوید. که این کار درمقایسه با استفاده از یک مرکز شستشو که علاوه بر حفظ کیفیت و زیبایی لباس، با افزایش طول عمر آن از اینگونه هزینه های اضافی می کاهد.

خشکشویی با کیفیت چگونه انجام می شود؟

همان طور که می دانید در این روش از آب برای شستشو لباس ها استفاده نمی شود. استفاده از حلال های قوی که تاثیر زیادی در رفع لکه و تمیزی لباس ها دارد در این شیوه متداول است. همواره نکات مهم هنگام شستشوی لباس ها عدم ایجاد تغییر در آن است. در این روش یک مرکز شستشو مناسب باید متناسب با نوع لباس و جنس آن نسبت به شستشو آن اقدام کند. همچنین استفاده از شوینده یا حلال ها نیز متناسب با نوع البسه انتخاب می شوند. استفاده از دستگاه های بروز برای شستشو و البته اتوشویی از دیگر الزامات برای افزایش کیفیت در این کار است. در کنار این موارد تخصص و تجربه نیز دو عامل مهم دیگر برای افزایش کیفیت در این کار هستند.

خدمات خشکشویی آنلاین

اتوشویی

از جمله مهم ترین بخش ها که در کیفیت نهایی لباس ها بسیار اثرگذار اتوشویی است. در این مرحله علاوه بر اتو کردن لباس ها، به نوعی در برخی موارد به عنوان بخارشو نیز استفاده می شود. چرا که برای به عنوان مثال پرده ها نمی توان از آب استفاده کرد و استفاده از روش بخارشویی بهترین شیوه است تا به پرده ها آسیبی وارد نشود. همچنین در این مرحله به دلیل استفاده از دستگاه های صنعتی بروز، لباس ها با دقت و کیفیت بالاتری اتو می شوند. همچنین متناسب با نوع لباس یا پارچه درجه حرارت آن تعیین شده تا از ایجاد هرگونه آسیب به ساختار پارچه ها جلوگیری شود.

لکه بری

لکه بری یکی از سخت ترین کارها هنگام شستشو لباس است. مخصوصا اگر جای آن قدیمی باشد و مدت زمان زیادی از آن گذشته باشد. گاهی اوقات استفاده از روش های مرسوم شستشو علاوه بر عدم رفع آن، ممکن است سبب تشدید آن شوند. یا با استفاده از شوینده هایی سبب ایجاد آسیب به ساختار و بافت لباس شوید. لکه بری قوی یکی از مهم ترین ویژگی های این مجموعه است که به راحتی تمامی لکه های جدید و قدیم را از بین می برد. این کار با کیفیتی مطلوب و بدون آسیب به بافت لباس انجام می شود.

رنگرزی

نور آفتاب، نوع شستشو و استفاده از آب، همچنین ادغام با سایر لباس ها هنگام شستشو از جمله عوامل مهم در تغییر رنگ لباس ها می باشند. همچنین نوع شوینده نیز یکی دیگر از عوامل مهم در این اتفاق است. شاید خیلی از لباس ها از کیفیت و ظاهر مطلوبی برخوردار باشند که تنها دچار تغییر رنگ شده اند. برای رفع این مشکل بهترین روش استفاده از رنگرزی است. این کار نیاز به ابزار و استفاده از روش صحیح دارد. چرا که ممکن است رنگی که مدنظر ما است به دست نیاید و یا خوب به همه جای لباس نرسد. به همین خاطر می توانید از خدمات رنگرزی این مجموعه استفده کنید. تا با کیفیت بالا، لباس های جدیدی را تحویل بگیرید.

شستشوی انواع لباس

شاید برایتان جالب باشد، اما انواع البسه حتی آن ها یی که فکرشان را هم نمی کنید توسط این مجموعه شسته می شوند. تنوع شستشو لباس ها در این مجموعه بسیار بالا است تا نیاز همه افراد پاسخ داده شود. این ویژگی با ابزار و نیروی انسانی متخصص به راحتی میسر و قابل انجام است. تا علاه بر انواع لباس ها همه لباس های مجلسی و ریزترین جزئیات را با آسودگی خاطر به ما بسپارید. همچنین به دلیل استفاده از شوینده های با کیفیت، لباس ها کاملا شسته و ضدعفونی م یشوند، که هیچ گونه آسیب نیز برای پوست بدن ما نخواهند داشت.

بسته بندی و ارسال

در آخرین مرحله از خدمات خشکشویی آنلاین، پس از اتمام کار لباس ها سریعا بسته بندی شده تا از ورود هرگونه گرد و خاک بر روی آن جلوگیری شود. همچنین لباس ها برای تحویل به موقع سریعا آماده ارسال به درب منزل مشتریان عزیز می شوند. همچنین برای برخی لباس ها نوع بسته بندی برای حفظ کیفیت آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد. که این کار به دقت و کیفیت بالا انجام می شود. تا البسه با بهترین شرایط و کیفیت به مشتریان تحویل داده شود.

بسته بندی لباس خشکشویی

همین حالا بهترین خدمات خشکشویی آنلاین را سفارش دهید

مجموعه واش سرویس با اتکا به تجربه چندین ساله خود آماده ارائه انواع خدمات به شما عزیزان می باشد. همان طور که اشاره کردیم اگر به دنبال دریافت بهترین خدمات درب شستشو می باشید قطعا این مجموعه بهترین گزینه است. کافی است یکبار از خدمات این مجموعه استفاده نمایید تا همیشه به دنبال دریافت خدمات از آن باشید. برای انتخاب خدمات مورد نیاز خود می توانید با ثبت سفارش آن، آماده دریافت آن شوید. در صورت وجود هرگونه سوال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند، منتظر شما هستیم.

برگشت به بالا