رفتن به محتوای اصلی
تخفیف 10 درصدی برای سفارش های بالای 200.000 هزار تومان | کد تخفیف: off10

لیست قیمت خشکشویی کت و شلوار

لیست قیمت خشکشویی کالای خواب

لیست قیمت خشکشویی پالتو و کاپشن

خشکشویی مانتو و شلوار

خشکشویی شلوار

خشکشویی روسری و شال

خشکشویی لباس

خشکشویی پرده

خشکشویی وسایل خانه

خشکشویی لباس زنانه

لیست قیمت خدمات خشکشویی

واش سرویس ارائه دهنده خدمات خشکشویی آنلاین می باشد. این سرویس در اسرع وقت سفارشات شما را با بالاترین کیفیت تحویل می دهد. با توجه به افزایش مشغله خانواده ها، امروزه سرویس های آنلاین خشکشویی بهترین گزینه برای تامین نظافت البسه ها و دیگر وسایل خانه مانند پرده و مبلمان و کالای خواب می باشد. در این بخش شما می توانید هزینه انواع خدمات خشکشویی را مشاهده کنید.

هزینه خدمات خشکشویی

واش سرویس مقرون به صرفه ترین هزینه خدمات خشکشویی را در میان سامانه های خشکشویی آنلاین می باشد. این مجموعه با داشتن سابقه ای طولانی و درخشان انواع خدمات خشک شویی از جمله : خشکشویی کت و شلوار؛ خشکشویی لباس عروس؛ خشکشویی لباس مجلسی؛ خشکشویی لباس؛ خشکشویی پرده؛ خشکشویی پتو؛ خشکشویی ملحفه؛ خشکشویی آباژور؛ خشکشویی کفش؛ رنگرزی لباس؛ مبل شویی با بهترین کیفیت و بدون افت کیفیت لباس انجام می دهد.

استفاده از آخرین تکنولوژی

همان طور که می دانید استفاده از تکنولوژی های بروز و پیشرفته باعث افزایش راندمان کار و همچنین افزایش سرعت پاک کنندگی بدون افت کیفیت لباس ها می شود. در واش سرویس از آخرین تکنولوژی روز دنیا در امر خشکشویی انجام می شود و لباس ها و یا سایر اقلام مورد نظر بدون کمترین افت کیفت تمیز و به مشتری تحویل داده می شوند.

ثبت سفارش به صورت تلفنی و از طریق وبسایت

واش سرویس در جهت راحتی هرچه بیشتر مشتریان گرامی امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی و همچنین از طریق فرم سایت را فراهم نموده است. تمام سعی واش سرویس فراهم کردن رضایت بیشتر برای مشتریان عزیز است و تاکنون مشتریان زیادی از خدمات ما راضی بوده اند.

برگشت به بالا